Které Youtube kanály sledovat pro rozšíření obzoru?

V tomto článku bych Vám rád představil čtveřici Youtube kanálů, respektive youtuberů, kteří se pravidelně dělí o své poznatky a zkušenosti ze světa akvaristiky.  

The king of DIY

joey

Joey Mullen je jednozačně nejvýraznější akvaristická osobnost na Youtube. Má skvělá videa, kde poradí, jak postavit vlastní akvárium, vytvořit interní sponge filter nebo třeba custom LED osvětlení. Pořádá i vlastní akva akce a dělá občas i rozhovory s jinými známými akvaristy. Vydal i knihu The Ultimate DIY handbook, kterou jsem zatím nečetl, ale chystám se ji časem pořídit. V tento okamžik má jeho kanál 300 videí a přes 300 tisíc odběratelů. Kanál můžete najít zde.

Aquarium Co-Op

cory

Cory McElroy servíruje na svém kanálu tunu informací téměř každý den. Většího milovníka a znalce akvarijních ryb na Youtube nenajdete. Pořádá dokonce i live streamy, kde se ho můžete zeptat na cokoliv. Jeho Youtube kanál je pojmenovaný podle akva shopu, který rovněž vlastní. Do vlastního studia si občas zve i hosty, kteří se specializují například na rostliny, konkrétní druhy ryb či akvarijní techniku. Určitě si najděte video, kde krmí svého MBU čtverzubce Hanka. Aktuálně má kanál 378 videí, přes 30 tisíc odběratelů a najdete ho zde.

LupDiesel

lup

Pokud se chystáte proniknout do světa krevet, určitě si oblíbíte tento kanál, který provozuje Robert Lupton. V jeho videích se dozvíte, jak správně chovat mnoho druhů krevet. Chcete začít s některou variací Krevetky kantonské? Robert Vám poradí, jak správně stabilizovat pH a tvrdost vody, jaké použít krmivo, velikost nádrže a jak je úspěšně množit. Kanál tady.

Rachel O’leary

rachel

Nejvíc punk akvaristka. 🙂 Poradí, jaké akvarijní rostlinky by měli zvolit začátečníci, ukáže, jak funguje její fish room, jak chovat živou potravu pro rybky, dezinfikovat akva nástroje apod. Kanál tu.

Sledujete nějaké kanály taky? Podělte se v comment sekci.

autor: UrbiCZ

publikováno: Leden 18, 2017

sekce: Články

  1. Díky za doporučení, dlouho jsem hledala nějaké fajn zdroje o akvaristice. Ještě škoda, že je vše anglicky. Neuvažuješ časem o podobném kanále na youtube v češtině? 🙂

Přihlásit se - pokud chcete mít možnost editovat Váš příspěvek, musíte se zaregistrovat a poté přihlásit.

Napsat komentář